Skyfox – rodzinna atmosfera, międzynarodowy zasięg

W Skyfox zapewniamy niezawodne usługi transportowe. Jesteśmy firmą, która stawia czoła najcięższym wyzwaniom w świecie transportu drogowego. Działamy szybko, bezpiecznie i profesjonalnie.

Nasz zespół składa się z ambitnych i pracowitych ludzi, tworzących świetną atmosferę. Chcemy by dołączyły do nich kolejne osoby.

Spedytor Międzynarodowy

Warszawa - Praga Południe

Obowiązki:
  • Organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych
  • Współpraca z klientami
  • Wpisywanie zleceń transportowych
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych i ich terminowość
  • Monitorowanie pracy kierowców
  • Wykonywanie usług z najwyższą jakością
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Obsługa giełd transportowych

Wymagania:
  • Doświadczenie w branży
  • Poszukujemy osoby energicznej, zmotywowanej do działania, z umiejętnością podejmowania samodzielnych decyzji pod presją czasu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadań
  • Zdolność budowania dobrych i trwałych relacji handlowych
  • Elastyczność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Pełny etat
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt

Adres rejestrowy:
Skyfox Poland Sp. z o.o.

ul. Mińska 63a
03-828 Warszawa
NIP: 1132872513
REGON: 147068863
KRS: 0000495330